Genel Görünüm Renk Seçenekleri Fotoğraflar Özellikler Teknik Detaylar Önceki Modeller

Hepsi dijital ekipmanlar
Dijital ekipmanlar sürücü kabinine sportif ve modern bir görünüş katmaktadır.

   

Vites
6 vites özelliği ile her durumda vites özelliği sağlayıp, sportif bir cadde performansı sunar.

Sportif Süspansyon
ø37 mm teleskopik çatallar sürüş karakterine katkı sağlayıp.Kawasakinin orjinal Uni Trak arka süspansiyonları ile yol durumları için geniş yelpazede sürücüye rahat bir sürüş keyfi sağlamaktadır.

 

Frenler/Tekerlekler
Ön ve arka diskler etkiliyici bir durma performansı sağlar.Çiftpistonlu kaliper tutamaçları önde ø290mm, arkada ø220 disc özelliği sağlamaktadır.Petal disc dizaynı sportif Kawasaki görünüşü kazandırmaktadır.

Bağımsız Sportif ABS
Standart ABS ekipmanı sürücünün güvenliğine katkı sağlamaktadır.

 

Keskin Arka Far Dizaynı
Arka far dizaynı sportif bir görüntü katmaktadır.

Uni Trak arka süspansiyon
Uni Trak arka süspansiyon güçlü yolda kalma özelliği ve şok emici özelliği, sportif kullanışa katkı sağlamaktadır. Süspansiyon sıkıştırıldığı zaman kaldıraçta şok bağlantısı azalır:Küçük tümseklerin etkisini hafifçe kaybettirebilir, ancak büyük tümseklerden geçerken hareket hızını azaltabilir.Şok 5 zamanlı 60mm’ye sahiptir, hafif ağırlık ve sürüş sırasında dengeyi sağlaması için sürücüye yardımcı olur.5 yollu arka amortisör sürücüye arka sürüş yüksekliği konusunda ayarlama yapmasına olanak tanır, sürücü dışında bir yolcu veya bavul olduğu zamanda motorun dengesini ve ağırlığını kontrol etmede ayarlanacak yükseklik konusunda yine sürücüye yardımcı olur.
   

Tam-Boyut Şasi
Z 125 tam-boyut şase özelliğine sahiptir.İnce ve kafes şase ile, sportif süspansiyon ve hafif 17” tekerlekler, farlar, konforlu kontrolü sürücüye ideal sürüş keyfi sunup, sürücüye tam-boyut motosiklet sürüşü ile ilgili deneyim sunmaktadır.

Aktif kontrol için Ergonomikler
Rahat sürüş üçgeni daha geniş kitlede sürücülere, rahat sürüş pozisyonu sağlar ve sürücü-dostu karakterinede katkılarda bulunur.Yeni yüksek sürüş pozisyonu ve geniş tutamaçlar, sürücüyü aktif kontrol için ideal sürüş pozisyonu sağlar.
 

Yere Daha Yakın
Sele yüksekliği 785mm(tekerlekler eşit iken), selenin ince dizaynı(30mm dar) ve motor arka kısmı, sürücüye zorluk yaşatmadan yere ayaklarının yetişmesini sağlamaktadır.

İnce ve kafes şase

Kafes şase ince oluşu, kompakt şase kolay kontrol sağlamakla kalmayıp, sürücüye ayağını kolayca yere deydirmesi içinde yardımcı olmaktadır.

Z Supernaked Stili
Z serisinin diğer modelleri gibi, Z125 agrasif stili ile sportif potansiyelini öner çıkarıyor.İnce ve dinamik dizaynı ve kum saati görünüşü, aşırı hafif ağırlığı ve keskinliği ile orjinal kafes şasesi ve sıkı boyasıyla  ile tamamlanmıştır.

 

Güçlü Motor
125 cm3 4 Zamanlı Tek silindir
Z125’in 125cm3 motoru rahat güç sağlamakla kalmayıp, güzel bir yol performansı yaşatmaktadır.
Tipik bir Kawasaki motorunda olduğu gibi, motor yüksek rpm de “vuruş” sunmaktadır ve rev limitine yaklaşana kadar yükselmektedir.Gücü 250cc motorundan baz alınıp dizayn edilmiştir.

6 Hızlı Vites
Rahat 6 vites özelliği sportif bir cadde performansını her koşulda sunmaktadır.
Elektrikli başlangıç ve benzin enjeksiyonu

Elektirikli başlangıcı ve benzin enjeksiyonu başlangıç düğmesine rahat basabilmenize olanak tanır.
Supernaked Ergonomikleri
Z 125’in hafif ve çevik kontrollü karakteri ile birlikte dik oturuş pozisyonu ve geniş tutamaçları ile sürücüye ideal kontrol, kolaylaştırıcı dinamik, sportif sürüş sağlarken sürücüye şehir trafiğinde ustalıkla yönünü bulmasına olanak tanır.
  ERGO-Fit Düşük Sele
ERGO-Fit sele sürücüye motosikletleri için en uygun seleyi seçmelerine olanak sağlar.Z 125 için ERGO-Fit düşük sele (-20 mm)özelliği sağlar.
 
Z Moto © 2017 Ritsa